Kaip veikia SECRET RF?

Frakcinė mikroadatinė radijo dažnio sistema

SECRET RF sistemoje naudojamas tikslus 2MHz bipoliarinis radijo dažnis ir minimaliai invazyvios mikroadatos.

 

Tokia kombinacija suteikia odai labai stiprų poveikį, bet tuo pačiu minimaliai pažeidžia epidermį. Pasirinkus gylį nuo 0.5mm iki 3.5mm, patentuotomis neizoliuotomis mikroadatomis į odą skleidžiama griežtai kontroliuojama radijo dažnio energija, kuri sukelia subdermalinį šilumos poveikį ir giliosios dermos terminę koaguliaciją.

 

Neizoliuotos mikroadatos pasižymi kur kas didesniu efektyvumu ir stipriau denatūruoja audinius, todėl RF energija itin aktyviai stimuliuoja subdermos ir dermos sluoksnių fibroblastus, efektyviai atkuria odą ir jos struktūrą.

 

Be to, SECRET RF galima taikyti visiems odos tipams, netgi pačiam tamsiausiam – šalutinio poveikio ir antrinės pigmentacijos rizika yra labai maža.

Lietuvoje SECRET RF savo praktikoje naudoja šios didžiosios estetinės medicinos klinikos, kurios įsigijo ir gavo profesionalius apmokymus, kaip atlikti procedūras: 

Secret RF atstovas Lietuvoje.png

Rezultatai su SECRET RF

SECRET RF sistema apjungia frakcinio atjauninimo ir griežtai kontroliuojamo radijo dažnio techonologijas vienoje sistemoje. Tokios sąveikos dėka užtikrinamas efektyvus įvairių dermatologinių problemų, tokių kaip odos senėjimas, aknė, randai bei strijos, sprendimas.

SecretRF_po_3_proc.PNG
SecretRF_po_2_proc.PNG
SecretRF_po_2_proc_v11.PNG
SecretRF_po_2_proc_v10.PNG
SecretRF_po_2_proc_v9.PNG
SecretRF_po_2_proc_v7.PNG
SecretRF_po_2_proc_v8.PNG
SecretRF_po_2_proc_v6.PNG
SecretRF_po_2_proc_v4.PNG
SecretRF_po_2_proc_v5.PNG
SecretRF_po_2_proc_v3.PNG
SecretRF_po_1_proc.PNG
SecretRF_po_2_proc_v2.PNG

Techninės charakteristikos

Dėka unikalių techninių sprendimų, SECRET RF sistema patogiai ir efektyviai sprendžia įvairias dermatologines problemas, o procedūra yra saugi tiek specialistui, tiek pacientui.

Patikimas ir efektyvus procedūros rezultatas

Secret RF preciziškai paskirsto radijo dažnio energiją tiksliai į pasirinktą odos gylį.  Be to, neizoliuotos adatos pastebimai efektyviau remodeliuoja subdermalinį sluoksnį ir giliąją dermą. Vienu metu stimuliuojami 2 odos sluoksniai. Suteikiamas tik šiluminis efektas, o epidermis nėra nudeginamas.

Preciziška ir saugi procedūra

Veikimo atidėjimo laikas ir rodmenys ekrane yra du rodikliai, padedantys užtikrinti procedūros saugumą, Išskirtinė judesio kontroliavimo technologija užtikrina, kad mikroadatos išliks savo pozicijoje tol, kol radijo dažnio emisija nebus galutinai užbaigta. Garantuojama, kad procedūros metu paciento odos paviršius bus pilnai apsaugotas ir nepatirs terminio pažeidimo.

Minimalus diskomfortas ir tolygi termolizė

Itin patvarios aukščiausios medicininės kokybės mikroadatos prasiskverbia į odą ypatingai lengvai ir paskirsto energiją į norimus audinius. Mikroadatos padeda išvengti netolygios koaguliacijos ir nepageidaujamos žalos aplink esantiems audiniams.

Pažangus ir patogus meniu

SECRET RF sistema patogiai gali naudotis tiek mažiau, tiek daugiau pažengę specialistai. Vartotojui lengva intuityviai suprasti Auto ir Manual režimus bei pasirinkti reikiamus procedūros parametrus.

Mikroadatinės galvutės SECRET RF antgaliams

Priklausomai nuo odos problemos, prie SECRET RF sistemos antgalio parenkamos ir tvrtinamos mikroadatinės galvutės. Galvučių pasirinkimas yra optimalus, jomis galima spręsti platų veido ir kūno odos problemų spektrą. Auksu dengtos medicininės paskirties mikroadatos užtikrina vos  juntamą diskomfortą procedūros metu ir efektyviai veikia odą.

SECRET ST standartinis antgalis palengvina sklandų adatų įsiskverbimą į odą. Dydis: 140xØ40 (mm).

Svoris: 170 g. Šiam antgaliui skirtos 25 ir 10 mikroadatų galvutės. 

SECRET EX antgalis yra didesnis (196.5x Ø62x Ø41 mm; 500 g), aukšto intensyvumo antgalis, su kuriuo specialistas gali greičiau atlikti procedūrą. Antgalis suderinamas ir su 64 mikroadatų galvute ir su kitomis standartinėmis galvutėmis.

secret_rf_gallery_06.jpg

MTR-AC-25

Galvutė su 25 neizoliuotomis mikroadatomis.
Veikimo plotas: 10x10 mm.
Maksimali galia: 25 W.
Pritaikymas: galvutė naudojama esant pagrindinėms indikacijoms.

secret_rf_gallery_05.jpg

MTR-AC-C-25

Galvutė su 25 pusiau izoliuotomis mikroadatomis.
Veikimo plotas: 10x10 mm.
Maksimali galia: 25 W.
Pritaikymas: galvutė naudojama, kai reikalingas stipresnis terminis poveikis dermoje/ poodiniuose audiniuose.

secret_rf_gallery_04.jpg

MTR-AC-10

Galvutė su 10 neizoliuotų mikroadatų.
Veikimo plotas: 0.25x18 mm.
Maksimali galia: 25 W.
Pritaikymas: galvutė naudojama strijoms, nosies-lūpų raukšlei, raukšlėms aplink akis.

effew.png

MTR-AC-C64

Galvutė su 64 pusiau izoliuotimis mikroadatomis.
Veikimo plotas: 17.5x17.5mm.
Maksimali galia: 70 W.
Pritaikymas: galvutė naudojama, kai reikalingas stipresnis terminis poveikis dermoje/ poodiniuose audiniuose.