UAB MEDICINOS STRATEGIJA

Estetinės medicinos produktų ekspertas ir distributorius

Šiandien estetinės medicinos ir kosmetologijos rinkoje esame kompanija, žinoma dėl kruopščiai atrinkto asortimento odą jauninančioms, atstatomosioms ir dermatologinėms procedūroms, o taip pat kaip garsių kosmetikos prekinių ženklų atstovas Lietuvoje. 

Mūsų tikslas yra rinkai pristatyti naujausias odos terapijos ir priežiūros tendencijas atitinkančius produktus, apmokyti profesionalus dirbti su naujais protokolais, padėti odos specialistams plėsti ir gerinti jų paslaugų assortimentą, remiantis pasaulinėmis odos jauninimo ir priežiūros tendencijomis.  

Mumis pasitiki daugelis didžiųjų estetinės medicinos klinikų, dermatologijos centrų, kosmetologijos profesionalų. Stengiamės užtikrinti dėmesį kiekvienam iš mūsų partnerių ir suteikti ne tik kokybišką produkciją, bet ir apmokyti taikyti rinkos naujoves savo veikloje. Reguliariai organizuojami mokymai su tarptautiniais ir vietiniais lektoriais pristato esmingas estetinės medicinos naujienas ir tendencijas, o praktinių mokymų metu gilinamos profesinės žinios. 

Medicinos strategija_Certificate_EN.jpg

Stipriausi Lietuvoje 

2017-2020

Abalt_Sertifikatas_LT_A+++.jpg

A klasės lyderė

2019-2021

Norite tapti partneriu?

Pateikite užklausą užpildę formą, ir mes su Jumis susisieksime

Domina:

Ačiū, užklausa gauta.