top of page

Estetinės medicinos produktų ekspertas ir distributorius

UAB MEDICINOS STRATEGIJA

UAB „Medicinos strategija“ yra 2004 m. registruota įmonė, šiandien estetinės medicinos bei kosmetikos rinkoje gerai žinoma kaip oficialus pasaulyje garsių kosmetikos, estetinės medicinos preparatų, prietaisų, įrangos bei kompresinės aprangos gamintojų atstovas ir distributorius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 

Esame didžiųjų estetinės medicinos klinikų, dermatologijos centrų ir daugelio kosmetologų partneris, kuris užtikria galimybę dirbti su pažangiais, sertifikuotais estetinės medicinos preparatais, prietaisais ir įranga. ​

Bendradarbiajame su vaistinių ir kosmetikos parduotuvių tinklais, kuriems tiekiame pasaulyje žinomus kosmetikos prekės ženklus.  

 

2020 m. atidarėme e-butiką COSMÈ.lt, kuris tapo centralizuotu kosmetikos priemonių ir kompresinės aprangos pardavimų kanalu. Jo dėka mes geriau pažįstame savo pirkėjus, įvertiname potencialią naujų, į rinką planuojamų įvesti kosmetikos priemonių paklausą. 

 

Šiandien estetinės medicinos ir kosmetologijos rinkoje esame kompanija, žinoma dėl kruopščiai atrinkto asortimento odą jauninančioms, atstatomosioms ir dermatologinėms procedūroms, o taip pat kaip garsių kosmetikos prekinių ženklų atstovas Lietuvoje. 

Mūsų tikslas yra rinkai pristatyti naujausias odos terapijos ir priežiūros tendencijas atitinkančius produktus, apmokyti profesionalus dirbti su naujais protokolais, padėti odos specialistams plėsti ir gerinti jų paslaugų assortimentą, remiantis pasaulinėmis odos jauninimo ir priežiūros tendencijomis.  

Mumis pasitiki daugelis didžiųjų estetinės medicinos klinikų, dermatologijos centrų, kosmetologijos profesionalų. Stengiamės užtikrinti dėmesį kiekvienam iš mūsų partnerių ir suteikti ne tik kokybišką produkciją, bet ir apmokyti taikyti rinkos naujoves savo veikloje. Reguliariai organizuojami mokymai su tarptautiniais ir vietiniais lektoriais pristato esmingas estetinės medicinos naujienas ir tendencijas, o praktinių mokymų metu gilinamos profesinės žinios. 

Medicinos strategija_Certificate_EN.jpg

Stipriausi Lietuvoje 

2017-2020

Abalt_Sertifikatas_LT_A+++.jpg

A klasės lyderė

2019-2021

Apie mus: Get a Quote

Nauda klientams 

Asmeninis dėmesys ir atidumas kokybei 

1/ MOKYMAI

Reguliariai organizuojame apmokymus vaistinių darbuotojams ir kosmetikos tinklų konsultantėms, kurie suteikia informaciją pirkėjams. 

Plastikos chirurgams ir dermatovenerologams organizuojame teorijos bei praktinius mokymus, kuriuos veda tarptautiniai mūsų atstovaujamų prekinių ženklų lektoriai. 

2/ TENDENCIJOS 

Estetinei medicinai sparčiai žengiant į priekį, operatyviai pristatome savo partneriams naujausis protokolus ir sudarome galimybes juos išbandyti. 

Dalijamės naujų tyrimų rezultatais ir mokslinėmis publikacijomis, kurios padeda išlikti aukčiausiame profesionalumo lygyje ir sekti greitai kintančias rinkos tendencijas. 

3/ KOKYBĖ

Jokių kompromisų kokybei – atstovaujame tik tuos gamintojus, kurių produkcija yra sertifikuota ir atitinkanti ES standartus. Lietuvos rinkai atrenkame tuos produktus, kuriuos renkasi bei rekomenduoja profesionalai visame pasaulyje bei kurių potencialą įvertiname itin atidžiai. 

  

Stripe and Spheres

Pagrindiniai klientai

bottom of page