Kaip veikia FRAXIS?

Frakcinė CO2 lazerinė sistema

FRAXIS – tai aukšto intensyvumo CO2 lazerinė sistema veido, kūno odos bei vaginaliniam atjauninimui. Ši lazerinė sistema preciziškai ir tiksliai veikia pasirinktą odos audinį, inicijuodama aiškiai numatomą abliaciją ir mažiau skausmo.

FRAXIS lazeris skleidžia mikroskopinius lazerio spindulius, kurie sukuria stiprią sausą abliaciją ir nedidelį šiluminį pažeidimą. Tai duoda puikius rezultatus koreguojant randus, raukšles, atjauninant odą, sumažinant porų dydį.

 

Lazerio spinduliu odoje padaromi daugybiniai nuoseklios struktūros statmeni stulpeliai. Taip mikroskopiškai pažeidus odą, suveikia odos gynybiniai mechanizmai ir prasideda visos lazeriu paveiktos srities regeneracija.

FRAXIS lazeris veikia ne tik odos paviršių, bet ir turi poveikį dermai, todėl oda patempiama, mažinamos raukšlės, porų dydis ir randėtumas.

FRAXIS--CO2-Fractional-Laser-with-30W-ILOODA.jpg

Antgaliai 

Skirtingi antgaliai stipriai išplečia lazerio pritaikymo galimybes. 

Rezultatais pacientai yra patenkinti jau ir po pirmosios procedūros – matomas

pagerėjimas mažinant randus, strijas ir kitus nepageidaujamus darinius.

Frakcinis antgalis

Frakcinio antgalio reguliuojamas veikimo srities dydis – 1×1~20×20mm. 


Galingas 30 W RF vamzdelis išskiria vientisą, stabilų 100-120 mkm lazerio spindulį, todėl sumažinamas terminis pažeidimas bei šalutiniai poveikiai, o gydomasis efektas būna maksimalus.​

Chirurginis antgalis

Chirurginis antgalis skirtas angiomai, dėmėms, ksantelazmai, kitiems dariniams šalinti. Chirurginiu FRAXIS sistemos antgaliu galima pasirinktinai reguliuoti spindulio skersmenį, todėl patogu šalinti minkštųjų audinių darinius. 

GynoLaser

GynoLaser – tai nechirurginis sprendimas makšties siaurinimui ir šlapimo nelaikymo gydymui.

Ginekologinis CO2 frakcinio lazerio antgalis padeda greitai, saugiai ir efektyviai išspręsti moterų gyvenimo kokybę prastinančias problemas.

Procedūra gali būti atliekama ambulatoriškai, yra neskausminga, nereikalauja anestezijos, nėra ilgo poprocedūrinio laikotarpio.

INDIKACIJOS:

  • Šlapimo nelaikymas

  • Makšties audinių atrofija/atsipalaidavimas

  • Makšties sausumas

  • Nemalonūs pojūčiai lytinio akto metu

  • Pasikartojanti pienligė

GynoLaser antgalis yra suskirstytas į 8 pozicijas: pasukus lazerį į visas šias pozicijas, 360 laipsnių paveikiamas makšties kanalas. Tokia 360 laipsnių lazerinė spinduliuotė atliekama 1 cm atstumais judant nuo gimdos kaklelio makšties kanalo pradžios link. GynoLaser spinduliuotei stimuliuojant fibroblastus, prasideda kolageno skaidulų regeneracija. Pagerėja vaginos audinių elastingumas ir taip siaurinamas vaginos kanalas.