Kaip veikia VELUX?

Neskausminga lazerinė sistema plaukų šalinimui

VELUX lazeris itin efektyviai pašalina nepageidaujamus plaukus. Vienoje lazerinėje sistemoje naudojami Aleksandrito (755 nm) ir Diodo (808 nm) bangų ilgiai.

 

Dviejų bangų ilgių sąveika efektyviai paveikia plauko folikulą ir leidžia išvengti nepageidaujamo poveikio epidermio melaninui. Procedūra su VELUX tinka visų tipų odai bei plaukams, jos metu jaučiamas tik minimalus skausmas.

 

VELUX lazerinės sistemos antgalio veikimo plotas yra didžiausias veikimo plotas, kurį tuo pačiu metu galima pasirinktinai reguliuoti, priklausomai nuo to, kokiai zonai atliekama procedūra. Procedūra atliekama greitai, neskausmingai, taip pat nereikia naudoti papildomų gelių ar anestetikų.

Plaukų šalinimas lazeriu VELUX sistema

Rezultatai su VELUX lazeriu

VELUX lazerinė sistema gali būti taikoma plaukų šalinimui nuo veido, kojų, pažąstų, bikini srities ir kitų kūno vietų. Plaukų šalinimas su šia sistema yra ne tik efektyvus, bet ir komfortiškas – beveik neskausmingas.

plaukelių šalinimas su velux rezultatas po 2 sesiju.png

Techninės charakteristikos

Smart Target Motion dėka lazerio spindulys atsitiktine tvarka paskleidžiamas į 5 veikimo ploto zonas, todėl procedūra yra beveik neskausminga ir lengvai toleruojama pacientų.

Motion Scanning Technology (MST)

Tai naujausios kartos technologija, daranti pervesmą lazerių rinkoje: antgalis išskiria 50x15mm spindulį, kurį sudaro 75 linijos.

  • Neskausmingas plaukų šalinimas. Aukštas išskiriamos energijos tankis (2,400W/cm2)

  • Aukšta energija trumpoje impulso trukmėje (Max: 100J/cm2, trumpas impulsas: 3ms)

  • Greitas darbas (50 x 15mm plotas paveikiamas per 0.5 ~ 1.5 sekundės; tą patį plotą vėl veikti  galima po mažiau nei 8 min.)

Plaukas yra veikiamas 5-iose skirtingose vietose. Tokiu būdu odai suteikiamas pakankamais TRT (temperatūros atpalaidavimo laikas) ir tuo pačiu išskiriamas plauko pašalinimui pakankamas karštis.

Dviejų bangų ilgių sąveika

Tinka visų tipų odai ir plaukams

  1. Aleksandrito (755nm) bangos sugeria kur kas daugiau energijos, puikūs rezultatai šalinant šviesius ir smulkius plaukelius

  2. Diodinis (808nm) bangos ilgis pasižymi optimaliomis melanino sugėrimo charakteristikomis, todėl gali būti naudojamas visiems odos tipams. 

Vienu metu veikiantys du bangos ilgiai padeda pašalinti įvairaus tipo plaukus. Ypač rezultatyviai pašalina net plonus ir  šviesius plaukelius. Naudojant Various Depth technologiją, lazeris veikia patį plauko folikulą, todėl pasiekiami išskirtiniai rezultatai.

Išskirtinis Count Mode

Energija sukaupiama palaipsniui, todėl net ploni plaukai pašalinami saugiai:

  • Karštis sukaupiamas palaipsniui

  • Plauko folikulas įkaitinamas palengva

  • Jaučiama lengva šiluma, panaši į tą, jaučiamą masažo metu

  • Energiją galima išskirstyti į 1-7 sesijas

Stipri vėsinamoji sistema 

Stipriai šaldantis safyrinis antgalis ir Judančio skenavimo technologija užtikrina plaukų šalinimo procedūros komfortą pacientui. Pacientui pageidaujant arba dirbant su itin jautria oda, galima pasirinkti ir trečią šaldymo lygmenį – papildomą šalto oro srovės tiekimą. VeLux – tai optimalus komfortas ir maksimalus efektyvumas.