top of page
toskanimed medstrategija.jpg

Mezoterapija

toskanimed_logo white.png

Pažangūs sprendimai mezoterapijai 

TOSKANIMED

Daugiau nei 30 metų patirties estetinės medicinos ir kosmetologijos srityje sukaupęs Ispanijos gamintojas skyrė ypatingą dėmesį mezoterapijos preparatams ir inovatyviam, efektyviam bei ypač paprastam šios procedūros atlikimui. Pažangios sudėties kompleksai padeda tiksingai spręsti konkrečias odos problemas bei suvaldyti plaukų slinikimą.

Biorevitalizacija 

Veiklioji medžiaga – nekryžminų jungčių hialurono rūgštis, kurios molekulės yra 3 000 kDa, kurios sulaiko vandenį ir veikia kartu su odoje esančiu kolagenu bei elastinu.

Hialurono rūgštis yra biotechnologinės kilmės, t.y. gaunama bakterinės fermentacijos būdu.

Galima injekuoti skirtingomis injekcinėmis technikoms: linijine, vėduokline, retrogradine, kitokiomis.

Skaistesnė, elastingesnė oda nepriklausomai nuo paciento amžiaus. 

toskani med tkn ha3.jpg

Užsakymai specialistams:

Neopen® by TOSKANIMED

Odos paviršiumi lengvai slystantis, paprastai naudojamas mikroadatinės mezoterapijos prietaisas, kuris išsiskiria savo ergonomišku dizaino ir veikimo greičiu.  

Iki 104% greičiau veikiantis nei panašūs prietaisai ir galintis odoje atverti iki 1900 mikrokanalų per sekundę. 

Išskirtinė sistemą leidžia užtikrinti, kad adatos į odą durtų vertikaliai, todėl procedūrųs metu išlaikytas dermos vientisumas. 

Vienkartinis sterilus antgalio dangtelis leidžia apsaugoti pacientą nuo kryžminio užterštumo bei refliukso. 

Plataus spektro taikymas veidui, veido sritims, kūnui. Pastaruoju metu taip pat pradėtas taikyti randų gydymui, o viena labiausiai popliarėjančių procedūrų – skalpo mezoterapija nuo plaukų slinkimo.  

Prietaisas atveria mikrokanalus, kuriais giliau į odą, iki 2,5 mm gylį, patenka parinktas preparatas. Neopen pritaikytas naudojimui su TOSKANIMED mezoterapiniais preparatais, kurių dėka efektyviai sprendžiamos sausos odos, pigmentacijos, plaukų slinkimo, strijų, randų, rožinės ir išsiplėtusių porų ir kitokios odosproblemos.

Redermalizacija

Daugiau apie Neopen®

Terapija nuo plaukų slinkimo 

Mezoterapiją skalpui papildo namuose naudojamas profesionalus losjonas galvos odai ir specialūs maisto papildai nuo plaukų slinkimo. 

Profesionalus losjonas nuo plaukų slinkimo padeda pagreitinti, pagerinti ir palaikyti mezoterapijos kurso rezultatus.  Skatina greitesnį, stipresnių plaukų ataugimą, lėtina priešlaikinį plaukų iškritimą ir padeda subalansuoti perteklinį sebumo išsiskyrimą – pagrindinę itin riebios odos galvos priežastį. 

Specialus maisto papildas TOSKANIMED DensiHair  Boost padeda stiprinti plaukų šaknis ir skatinti plaukų augimą iš vidaus. Naudojamos atskirai arba kartu su losjonu ir/arba po mezoterapinių procedūrų, padeda palaikyti sveikų plaukų būklę ir gerina ataugančių plaukų kokybę.  

Priklausomai nuo alopecijos tipo ir poreikio stiprinti plaukus, specialistas skiria losjoną ir/arba kapsules naudoti namuose kaip terapiją nuo plaukų slinkimo sustiprinančias, papildančias priemones.  Losjonas ir kapsulės gali būti platinamos pačių specialistų arba pacientų įsigyjamos internetu.  

toskanimed nuo plauku slinkimo hairloss.png

Užsakymai specialistams:

Apie THN HA 3

toskanimed medstrategija.jpg

Domina TOSKANIMED?

bottom of page