top of page
Image by Armand Khoury

RF sistema

Kopia-secret-logo.png

Frakcinė mikroadatinė radijo dažnio sistema

Secret RF by Ilooda

SECRET RF sistema apjungia frakcinio atjauninimo ir griežtai kontroliuojamo radijo dažnio techonologijas vienoje sistemoje. Tokios sąveikos dėka užtikrinamas efektyvus įvairių dermatologinių problemų, tokių kaip odos senėjimas, aknė, randai bei strijos, sprendimas.

Sistemos privalumai

Secret RF preciziškai paskirsto radijo dažnio energiją tiksliai į pasirinktą odos gylį.  Be to, neizoliuotos adatos pastebimai efektyviau remodeliuoja subdermalinį sluoksnį ir giliąją dermą. Vienu metu stimuliuojami 2 odos sluoksniai. Suteikiamas tik šiluminis efektas, o epidermis nėra nudeginamas.

Veikimo atidėjimo laikas ir rodmenys ekrane yra du rodikliai, padedantys užtikrinti procedūros saugumą, Išskirtinė judesio kontroliavimo technologija užtikrina, kad mikroadatos išliks savo pozicijoje tol, kol radijo dažnio emisija nebus galutinai užbaigta. Garantuojama, kad procedūros metu paciento odos paviršius bus pilnai apsaugotas ir nepatirs terminio pažeidimo.

Itin patvarios aukščiausios medicininės kokybės mikroadatos prasiskverbia į odą ypatingai lengvai ir paskirsto energiją į norimus audinius. Mikroadatos padeda išvengti netolygios koaguliacijos ir nepageidaujamos žalos aplink esantiems audiniams.

SECRET RF sistema patogiai gali naudoti tiek mažiau, tiek daugiau pažengę specialistai. Vartotojui lengva intuityviai suprasti Auto ir Manual režimus bei pasirinkti reikiamus procedūros parametrus.

Secret RF sistemos
pritaikymas estetinėje medicinoje

Rezultatai

Kaip veikia SECRET RF sistema

AZARYAN MEDICAL CLINIC

GROŽIO PASAULIS
BALTIC DERMATOLOGY
BEŽA FAMILIA

PRIMUM ESTETICA

ERA ESTHETIC
NORTHWAY
REVU CLINIC

FLORIS ILUKLIINIK

SCULPTA
KARDIOLITOS KLINIKOS
SANTJE
Secret RF atstovas Lietuvoje.png

Kas atlieka procedūras su Secret RF?

Image by Armand Khoury

Domina Secret RF?

bottom of page