top of page

Inovatyvus skaistinamasis serumas su GLOW-UP technologija

Kol saulė dar silpna, o oda po žiemos atrodo pavargusi, pats metas ypatingai „Glow Booster Serum“ formulei su „Glow-Up“ technologija, 15 % vitamino C koncentracija ir inovatyviu, patentuotu vitamino A junginiu (Granactive Retinoic®).


Pristatome profesionalias formules iš RETIX.C linijos – „URGO Aesthetics“ kompanijai priklausančio prekės ženklo, garsėjančio dėl itin pažangių jauninamųjų odos priežiūros sprendimų su retinoliu, kuris yra daugeliu tyrimų patvirtintas kaip ypač efektyvi medžiaga odos struktūros gerinimui ir raukšlių lyginimui.Šiai formulei buvo pritaikyta inovatyvi „Glow-up“ technologija, dėl kurios oda iškart tampa skaisti ir jaunatviškai švytinti.

Ne mažiau svarbios ir veikliosios medžiagos: sudėtyje esanti 15% vitamino C koncentracija ir retinolis papildo vienas kito poveikį, todėl serumas pasižymi intensyviu skaistinamuoju, antioksidaciniu ir raukšles koreguojančiu poveikiu.


Hialurono rūgštimi ir skvalanu praturtinta formulė drėkina, suteikia elastingumo ir padeda atstatyti skaisčią, jaunatvišką išvaizdą visų tipų odai.


RETIX.C linijos priemonės namų priežiūrai jau platina estetinės medicinos ir kosmetologijos profesionalai Lietuvoje.

Naujausi įrašai 
bottom of page