top of page

TKN HA 3 – biorevitalizacija su hialurono užpildų poveikiu

TKN HA 3 išskirtinumas –  net 3000 kDa molekulinė masė, kuri yra itin artima natūraliai dermoje esančiai hialurono rūgščiai[1]. Tai lemia ilgiau išliekantį giluminio drėkinimo poveikį ir pranašumą – analogiškų preparatų rinkoje molekulinė masė vidutiniškai siekia apie 1700 kDa.

biorevitalizacija
TKN HA 3 ypatingas dėl ypač didelės hialurono rūgšties molekulinės masės
Kas yra TKN HA3?

HA3 yra injekcinis odos stimuliatorius, kurio pagrindą sudaro 9 mg, 0,9 % kryžmiškai nesusijusios hialurono rūgšties. Skaidrus gelis skirtas odos drėkinimui padidinti, odos elastingumui pagerinti ir natūraliai švytinčiai išvaizdai pasiekti. Biorevitalizacija su HA3 - tai nechirurginė injekcinė procedūra, kuri leidžia greitai pasiekti odos kokybę gerinančių rezultatų.


Aukščiausios kokybės TKN HA 3 hialurono rūgštis nuo pat pirmųjų procedūrų pagerina odos stangrumą (+15,3%), elastingumą (+66,1%) ir drėgmę (+19,8%).

Paslaptis – unikalioje gamybos technologijoje

TKN HA 3 gamyboje buvo pritaikyta ypač pažangi Hyasep® technologija, dėl kurios gamybos proceso metu hialurono rūgšties molekulinė masė išlaikoma nepakitusi, taigi tokiu būdu išlaikomos ir ypatingopsios hialurono rūgšties savybės.[2].


Kiti gamintojai analogiškus injekcinius preparatus sterilizuoja įprastu autoklavavimo metodu, dėl kurio hialurono rūgštis prarada reikšmingą dalį molekulinės masės. Tai gali lemti tai, kiek ilgai išlieka biorevitalziacijos rezultatas – kuo molekulinė masė mažesnė, tuo ją greičiau skaido hialuronidazės.


TOSKANIMED yra išskirtinė kompanija rinkoje, pritaikiusi tokią technologiją, kuri leidžia sukurti preparatus su reikšmingai didesne molekuline mase.


Kam skirtas TKN HA 3?

TKN HA 3 yra taikomas visų tipų odos išvaizdai jauninti nuo 30 metų, kai pradeda lėtėti neokolagenezė– naujų kolageno skaidulų susidarymas. Didelė TKN HA 3 molekulinė masė - 3000 kDa - leidžia pasiekti ilgalaikį rezultatą.

Indikacijos biorevitalizacijai su TKN HA 3:
 • Odos drėgmės balanso atkūrimas

 • Odos audinių revitalizacija

 • Raukšlių mažinimas ir prevencija

 • Veido raukšlių švelninimas

 • Elastingumo didinimas

 • Odos skaistumo atkūrimas

Lengviau švirkščiamas

TKN HA 3 esanti hialurono rūgšties koncentracija yra suderinta su didele molekuline mase. Ši koncentracija yra mažesnė, todėl preparato tekstūra yra skystesnė ir tai savo ruožtu reiškia, kad procedūrų metu jam reikalinga mažesnė švirkšto išspaudimo jėga.

Į kokį gylį injekuojamas TKN HA3?
Biorevitalizacija
Biorevitalizacija su TKN HA3

Injekavimo technika

Rekomenduojame švirkšti į giliąją dermą, naudojant 30 g x 4 mm adatas, naudoti produktą taškiniu būdu, apytiksliai 5 mm atstumu tarp taškų. Svarbu neįšvirkšti į paviršinius sluoksnius ir nepadauginti, kad nesusidarytų papulės, kurios gali likti matomos savaitę ar ilgiau. Preparatas tinkamas veido, kaklo, dekoltė ir išorinių plaštakų jauninamajai biorevitalizacijai.

Rezultatai po biorevitalizacijos su TKN HA 3

Poveikis, kokio galima tikėtis po biorevitalizacijos su TKN HA 3:

 • Jauniau atrodanti oda

 • Biologiškai atgaivinta oda

 • Mažiau smulkių ir paviršinių raukšlelių

 • Geresnė odos kokybė: daugiau drėgmės ir elastingumo

 • Stangresnė, švelnesnė oda

Aukščiausios kokybės TKN HA 3 hialurono rūgštis nuo pat pirmųjų procedūrų pagerina odos stangrumą (+15,3%), elastingumą (+66,1%) ir drėgmę (+19,8%).


Tik profesionaliam naudojimui.[1] Stern R, Maibach HI. (2008) Hyaluronan in skin: aspects of aging and its pharmacologic modulation. Clin Dermatol. 26:106–22. [2] Aseptic media fill process. [4] Product was tested on volunteers of both sexes, aged between 36 and 70 years old, with skin showing different degrees of aging on the Glogau scale. A. Patient aged 53 B. Patient aged 60. In both cases, three sessions were carried out every 15 days, and two syringes were used per session.


Naujausi įrašai 
bottom of page