top of page
Ieškoti

Tapome „Institute HYALUAL“ atstovu Latvijoje ir Estijoje

Šiemet pradėjome intensyvesnę estetinės medicinos preparatų ir prietaisų distribucijos plėtrą Baltijos šalyse, kur nuo šiemet atstovaujame „Institute HYALUAL“ gamintoją ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Lietuvoje sparčiai populiarėjanti redermalizacijos procedūra – injekcinės daugiataškės injekcijos su hialurono ir gintaro rūgšties preparatais – nuo šiol bus populiarinama ir kaimyninėse rinkose.


Redermalizacija yra „Institute HYALUAL“ patentuota procedūra, tinkanti netgi itin jautriai odai. Šiai procedūrai skirti XELA REDERM praparatai jau susilaukė itin gerų vertinimų iš Lietuvoje juos savo praktikoje taikančių dermatologų, kurių pacientai susiduria su rosacėja, kuperoze, jautriai, raustančiai, alergiškai odai būdingomis problemomis.


UAB „Medicinos trategija“ pirmieji Lietuvos rinkos specialistams pristatė preparatų su gintaro rūgštimi naudą ir taikymo būdus. Ypač kokybiški, CE sertifikatus turintys Šveicarijos laboratorijoje sukurtų produktų efektyvumas patvirtintas įvairiais klinikiniais tyrimais, gavę apdovanojimų už efektyvumą.Institute HYALUAL produktų katalogas10 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską