top of page

PROTOKOLAS: redermalizacija tamsių paakių korekcijai

Odos kokybės gerinimo kursas naudojant XELA REDERM gali akivaizdžiai paskaistinti patamsėjusius paakius ir tokiu būdu atjauninti bendrą veido išvaizdą.

Akių srities protokolas su XELA REDERM 1,1 %
  • Produktas: XELA REDERM 1,1%, produkto kiekis 1-2 ml.

  • Technika: intraderminės injekcijos naudojant papulinę techniką. Papulės skersmuo = 1-2 mm, o atstumas tarp papulių yra 2-3 mm.

  • Kursas: 3 procedūros su 2 savaičių pertrauka

Rezultatai gali skirtis. Neretušuotos nuotraukos darytos prieš ir po procedūrų kurso.

Kas lemia tamsius paakius?

Periorbitaliniai tamsūs ratilai apibrėžiami kaip dvišalės, apvalios, vienalytės tamsios dėmės infraorbitalinėse srityse. Dažniausiai jas sukelia patologinė vaskuliarizacija, odos hiperpigmentacija ir (arba) individualios paciento anatominės savybės.

Redermalizacijos poveikis tamsiems ratilams

Redermalizacija preparatu su hialurono ir gintaro rūgštimi didina odos regeneracinį potencialą ir tuo gerina odos kokybę. Patentuota redermalizacijos procedūra naudojant XELA REDERM formules gali pagerinti akių srities išvaizdą esant įvairioms indikacijoms.

Redermalizacija su gintaro rūgštimi
PATOLOGINĖ VASKULIARIZACIJA gali būti statinė, su pernelyg ryškiomis arba paviršinėmis kraujagyslėmis (A) arba atonine, periorbitaline edema (B).
Gintaro rūgštis naujų kraujagyslių augimui paspartinti

Mikrovaskulinis spazmas sukelia hipoksiją, dėl kurios pritrūksta deguonies, drėgmės ir maistinių medžiagų. Dėl to formuojasi raukšlės ir sausėja, plonėja oda.


Silpna mikrocirkuliacija kraujagyslėse reiškia, kad kraujas patenka į audinį, bet linkęs ten telktis. Užtvindžius kraujagysles, gali kauptis toksinai. Tamsūs ratilai ir patinimas atsiranda dėl po oda susikaupusio skysčio.


Gintaro rūgštis efgektyviai stimuliuoja naujų kraujagyslių atsistatymą ir augimą, todėl redermalizacija yra populiarėjantis sprendimas mechaniniam odos regeneracinių funkcijų aktyvinimui, mikrocirkuliacijos intensyvinimui ir atstatymui.

Gintaro rūgštis blokuoja fermentą tirozinazę

Odos hiperpigmentacija yra viena iš galimų tamsių ratilų periorbitalinėje zonoje priežasčių. Gintaro rūgštis gali mechaniškai blokuoti fermentą tirozinazę, kuri aktyvuoja melanino gamybą.

Redermalizacija su gintaro rūgštimi
Gintaro rūgštis, skirta ypatingai periorbitalinės zonos anatomijai

Dėl ypatingos periorbitalinės zonos anatomijos kai kuriems pacientams tamsūs ratilai natūraliai išryškėja. Pagrindinės indikacijos yra apimties trūkumas, pseudo-išvaržos riebalų nulemti šešėliai ir per plona akių zonos oda.


Gintaro rūgštis padeda atstatyti odą, gerina odos apimtį, intensyvina ir padeda atkurti mikrocirkuliaciją.

Redermalizacija su gintaro rūgštimi

Redermalizacija su gintaro rūgštimi

(A) Odos biopsija prieš gydymą. (B) iškart po hialurono rūgšties injekcijų kurso (C) po XELA REDERM (hialurono irgintaro rūgšties derinio) injekcijų kurso. Dažyta hematoksilinu-eozinu. UV-200Rekomenduojami produktai akių zonos redermalizacijai

XELA REDERM 1.1 sudėtyje yra 1,1 % hialurono rūgšties ir 1,6 % gintaro rūgšties. Šis derinys puikiai tinka periorbitalinės zonos korekcijoms.


Redermalizacijos injekcijos metodai

Parinkite injekcinę techniką individualiai, atsižvel;gus į indikacijas ir bendrą odos būklę.

Redermalizacija su gintaro rūgštimi
Kas yra gintaro rūgštis?

Gintaro rūgštis yra svarbus komponentas, kuris padarė proveržį gerinant odos kokybę. Gintaro rūgštis (sukcinatas) yra natūrali medžiaga, randama visose kūno ląstelėse.


Ši rūgštis prisideda prie mikrocirkuliacijos normalizavimo ir limfos drenažo aktyvinimo. Ji taip pat padeda reguliuoti ląstelių energijos mainus ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Gintaro rūgštis taip pat žinoma kaip galinti užkirsti kelią ląstelės membranos pažeidimams. Galiausiai, ji padeda stimuliuoti pagrindinių struktūrinių baltymų sintezę.

Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis ir gintaro rūgštis XELA REDERM formulėse yra dvi veikliosios sudedamosios medžiagos, kurių sinerginis poveikis suteikia geresnių rezultatų nei vien hialurono rūgšties monoproduktas.
Naujausi įrašai 
bottom of page