top of page

PROTOKOLAS: nechirurginis veido patempimas su SECRET RF

Pacientams dažniausiai prireikia atlikti 3-4 procedūras 4-6 savaičių intervalais tam, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Dauguma pacientų teigia, kad pokyčius mato jau po antro vizito. Rezultatas gerėja maždaug dar 3 mėnesius po paskutinės procedūros, kol tampa optimalus.

secret rf pries ir po
Rezultatas po 2 procedūrų su SECRET RF
Kam tinka nechirurginis veido patempimas su SECRET RF?

SECRET RF mikroadatinis odos jauninimas ir nechirurginis veido audinių pakėlimas (angl. Lifting) yra tinkamas visų tipų odai.

Kokie 5 pagrindiniai tokio patempimo privalumai?
  1. Trumpas ir lengvas odos atsistatymo laikotarpis po procedūros. Galimas lengvas paraudimas, perštėjimas, patinimas. Visgi, lyginant su kitomis patempimui taikomomis technologijomis, oda po procedūrų su SECRET RF atsistato greičiau ir lengviau. Be abejo, atsistatymo laikotarpis nelyginamai paprastesnis nei po chirurginės intervencijos.

  2. Ilgai išliekantis poveikis. Pacientai, kuriems taikomas šis metodas, gali tikėtis, kad rezultatas išliks nuo 12 iki 18 mėnesių. Tai leidžia teigti, kad „Secret RF“ yra viena iš ilgiausią poveikį turinčių estetinių procedūrų.

  3. Poveikis gilesniuose odos sluoksniuose. Skirtingai nuo paviršinės mezoterapijos, SECRET RF technologija saugiai skverbiasi į dermą ir poodinį sluoksnį, kur aktyvina kolageno bei elastino gamybą. Tai leidžia pasiekti stipresnį stangrinamąjį poveikį.

  4. Saugi procedūra. Auksu dengtos medicininės kokybės mikro adatos preciziškai skverbiasi į odą ir itin tolygiai paskirsto RF energiją. Tai leidžia maksimaliai apsaugoti audinius nuo nepageidaujamų pažeidimų, perkaitimo.

  5. Maža pigmentacijos tikimybė. Po SECRET RF procedūrų rizika įgyti použdegiminę pigmentaciją yra itin maža, visgi pacientui būtina paskirti naudoti profesionalų veido kremą su aukštu SPF viso kurso metu ir jį pabaigus.

Ar SECRET RF pakeičia plastines veido patempimo operacijas?

Lengvo ir vidutinio odos suglebimo atveju ir, žinoma, pirmųjų senėjimo požymių korekcijai SECRET RF yra ideali alternatyva. Stipriai gravitacijos paveiktų audinių atveju chirurginis patempimas gali būti jau neišvengiamas, tačiau net ir po jo rekomenduojamos palaikomosios procedūros su SECRET RF.

Ar tai populiari procedūra?

Tikrai taip, SECRET RF mikroadatinės jauninamosios procedūros yra daugelį metų populiarios visame pasaulyje, taip pat ir garsenyių tarpe. SECRET RF by ILOODA pažangus jauninamasis metodas pastaraisiais metais tapo itin dažnai pasirenkamas Lietuvoje – šiandien šią sistemą turi bene visos didžiosios šalies estetinės medicinos klinikos, ja jau aktyviai domimasi ir Latvijoje bei Estijoje.


secret rf

Daugiau apie SECRET RF

bottom of page