top of page

SVR pristatė kosmetikos liniją su probiotikais [BIOTIC]

Iki 40 metų odos senėjimas gali atrodyti mažiau aktualus, kol staiga pastebime, kad oda reikšmingai keičiasi: oda papilkėjo, atsirado raukšlelių, dėmelių... Tai nutinka ne tik dėl biologinio amžiaus, bet ir dėl patirto streso, nuovargio, oro taršos ir, žinoma, saulės. Odai daroma žala pasireiškia ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose, todėl rekomenduojama tokia prevencinė priežiūra, kuri veikia skirtinguose odos sluoksniuose.

probiotikai kosmetikoje
Probiotikai kosmetikoje

Nauja SVR dermatologinėje laboratorijoje sukurta inovatyvi linija BIOTIC pasižymi poveikiu, stiprinančiu odą skirtinguose odos lygiuose ir skatinančiu natūralią regeneraciją.

Formulės pagrindą sudaro trijų veikliųjų medžiagų derinys, padedantis užtikrinti efektyvesnį odos atsistatymą: pasterizuoti probiotikai padeda atstatyti odos mikrobiotos balansą ir stiprina odos barjerą, stabilizuotas vitaminas C, kurio organizmas natūraliai negamina, ir hialurono rūgštis, kurios atsargos pradeda sekti nuo 25-ių metų.

Jų dėka oda tampa stipresnė, lygesnė, atrodo jaunesnė. Be to, formulė papildyta veikliosiomis medžiagomis, padedančiomis išsirinkti labiausiai poreikius atsitinkantį veido kremą:

  • [HYALU] su skirtingos molekulinės masės hialuronu – intensyviam drėkinimui,

  • [PEPTI] su peptidais – matiniam efektui, išsiplėtusioms poroms,

  • [CERA] su keramidais – intensyviam maitinimui,

  • [C20] su didesne vitamino C koncentracija – skaistumui, švytėjimui atstatyti.

SVR kosmetikos galima įsigyti vaistinėse arba mūsų el. butike www.cosme.lt/svr

Naujausi įrašai 
bottom of page