top of page

Menopauzė: dieta ir kosmetikos pasirinkimų ypatumai (video)

Dietistė Vaida Kurpienė ir gyd. dermatologė Asta Dumbliauskienė aptarė pre-menopauzės ir menopauzės laikotarpiu būdingas odos problemas bei tai, kaip jas spręsti teisingos mitybos įpročiais bei odos priežiūros rutina, kuriai patariama rinktis tam tikrų veikliųjų medžiagų turinčias kosmetikos priemones.


Aptartos temos :

SENATVINIS odos sausumas – kas tai? Kaip palaikyti ar atgauti odos komfortą, elastingumą ir stangrumą?


RAUKŠLĖS – kodėl menopauzės metu jų daugėja „akyse"? Ar įmanoma tai suvaldyti?


SKAISTUMO trūkumas, patamsėję paakiai ir kiti nuovargio požymiai – kaip tai susiję su sutrikusiu miegu dėl menopauzės (ar kitomis priežastimis)?


GLIKACIJA – kodėl su amžiumi oda įgauna gelsvo atspalvio ir kaip to išvengti?


AKNĖ – iš kur spuogai menopauzės metu? Kokių maisto produktų reiktų atsisakyti, kokia (ne paaugliams skirta) kosmetika tinka šiuo atveju?


PIGMENTACIJA – senatvinės dėmės v.s pigmentacija nuo saulės. Kaip ir kuriuo metų laiku jas šviesinti?


SAULĖ – labiausiai sendinantis išorinis veiksnys. Kaip ji „padeda" menopauzei sendinti odą ir kokia pagrindinė odos priežiūros priemonė saulėtuoju periodu.


AR TIK VEIDAS? Ką daryti su gerokai plonesne kaklo oda, dekolte, išorine plaštaka, vietoms, kurioms pasireiškia tie patys senėjimo požymiai?


KŪNAS – sausa, suglebusi oda ir bendras kūno odos tonuso palaikymas premenopuzės ir menopauzės metu.


LIVE transliacija vyko dietistės Facebook paskyroje „Vaida Kurpienė - sveika mityba“. Spauskite ant nuotraukos norėdami peržiūrėti įrašą.


Gydytojos minimas kosmetikos priemones iš SVR DENSITIUM linijos galima atrasti vaistinėse arba mūsų el. butike www.cosme.lt/svr


Naujausi įrašai 
bottom of page