top of page

Kosmetologė Nomeda Giraitienė – nauja TOSKANIMED trenerė Kaune

Vakar vyko pirmieji teoriniai ir praktiniai TOSKANIMED mokymai Kaune – „MesojectGun“ aparatus įsigijusios bei planuojančios juo pradėti dirbti grožio specialistės mokėsi mezoterapijos technikų ir preparatų parinkimo bei derinimo.

Mokymams nuolat formuojamos grupės po 4-6 dalyvius. Mokymai yra nemokami ir labai rekomenduojami tiems specialistams, kurie tik pradeda naudoti TOSKANIMED mezoterapijos preparatus su kosmetologų darbui pritaikytu „MesoJect Gun“ aparatu, veikiančiu inovatyviu elektroporacijos principu.

Mezoterapija be adatų - augantis procedūros poreikis

Nuolat tobulėjančios ir estetinės medicinos naujoves savo darbe pritaikančios kosmetologės jau gali atlikti ir mezoterapiją – Lietuvos rinkoje pristatytas TOSKANI aparatas „Mesoject Gun“ populiarėja įspūdingu greičiu, o geri atsiliepimai grįžta ne tik iš juo dirbti pasirinkusių grožio specialistų, bet ir iš pacientų.


Mažiau skausmo, o efektas – matomas iškart

Adatų vengiančioms ar žemą skausmo barjerą turinčioms pacientėms elektroporacijos principu atliekama mezoterapija yra ideali procedūra, kurią saugiai ir greitai gali atlikti kosmetologo kabinete.


TOSKANI daug dėmesio skyrė mezoterapijos preparatams, kurių sudėtis ir aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos leidžia pasiekti išskirtinių rezultatų odos kokybės gerinime. Mokymų metu trenerė pristato korekcines odos kokybės gerinimo galimybes ne tik veidui, bet ir kūnui, skalpui (nuo plaukų slinkimo).


Veido pakėlimo technikos

Senėjimo požymių korekcija ir ypatingai veido stangrinimas, pakėlimas yra bene dažniausias klienčių pageidavimas. TOSKANI preparatai arba jų derinys leidžia pasiekti matomų rezultatų, o mezoterapija „MesoJect Gun“ aparatu papildomai suteikia pakėlimo efektą. Mokymu metu demonstruojamos technikos ir kryptys, kuriomis suvedamas produktas, o „liftingo“ poveikis matosi iškart po procedūros. Atjaunėjusi veido išvaizda ir iškart pagerėjusi odos kokybė yra tai, dėl ko klientės sugrįš procedūrą kartoti, o tai, jog mezoterapija šiuo aparatu yra neskausminga, leis užtikrinti, jog klientės atliks visą rekomenduojamą kursą.

Registracija į mokymus specialistams

Jeigu Jums patogu TOSKANIMED mezoterapijos paslapčių mokytis Kaune arba Klaipėdoje, registruokitės mokymams, ir mūsų vadybininkė susisieks su Jumis dėl siūlomos artimiausios mokymų datos.


Rašykite el. paštu indre@medstrategija.com su laiško tema: TOSKANIMED MOKYMAI KAUNE.


Akimirkos iš pirmųjų TOSKANI mokymų Kaune su kosmetologe Nomeda Giraitiene:


Naujausi įrašai 
bottom of page