top of page

HANDS-ON: veido pakėlimo technikos DOMINO mokymai klinikai

„Laboratoires FILLMED“ ambasadorė Lietuvoje Ugnė Jarilinaitė-Grinaveckė vedė veido pakėlimo (angl.k. lifting) hialurono užpildais mokymus „Biofirst“ klinikos gydytojams.

Kas yra DOMINO technika?

Tai yra injekcinė veido pakėlimo technika, atliekama hialurono užpildais. Jos išskirtinumas – ypač natūraliai atrodantis rezultatas, kuris pasiekiamas hialurono užpildą sušvirkštus į tam tikrus taškus veido šonuose – zonoje ties smilkiniais. Tokiu būdu sukuriamas poodinis karkasas, dėl kurio audiniai grįžta į ankstesnę poziciją. Ši technika pavadinta DOMINO todėl, kad procedūros metu koreguojamos sritys veikia šalia esančias sritis – panašiai, kaip DOMINO kaladėlės.

Ar tai nauja techinka?

„Fillmed“ kompanijos sukurta DOMINO technika buvo pristatyta 2022 metais Monake vykusiame pasauliniame kongrese. Tai viena iš greičiausiai ir labiausiai išpopuliarėjusių injekcinių technikų greitam ir natūraliam veido pakėlimui.

DOMINO technikos flosofija paremta trimis esminiais privalumais, kurių siekama tokios procedūros metu:

  1. V formos atstatymas ir korekcinis antigravitacinis poveikis.

  2. Mažesnio kiekio hialurono užpildo naudojimas rezultatui pasiekti.

  3. Natūralus rezultatas, paremtas veido anatomija ir biomechanika.

Ar yra skirtumas, kuriuos hialurono užpildus naudoti?

Taip, yra skirtumas. Hialurono užpildai skiriasi savo korekcinėmis savybėmis, todėl rezultatui būtina tokia realogija, kokia pasižymi FILLMED ART FILLER Volume preparatas.Kas gali atlikti veido pakėlimą hialurono injekcijomis?

Kaip ir visas injekcines procedūras, DOMINO gali atlikti gydytojai dermatovenerologai ir plastikos chirurgai.

Jūsų klinikai reikia DOMINO mokymų?

Kreipkitės į savo vadybininkę, ir aptarkime tai!Naujausi įrašai 
bottom of page