top of page
Ieškoti

Gintaro rūgštis estetinėje medicinoje – ką reikia žinoti moderniai moteriai?

Atnaujinta: 2022-03-24

Šveicarijoje patentuota redermalizacijos procedūra, kuriai naudojamas preparatas su hialurono ir gintaro rūgštimis, sparčiai populiarėja ir Lietuvoje, todėl antrojoje „Daugiau grožio“ laidoje jos vedėja Meda Jonaitytė siekė išsiaiškinti, ką apie ją turėtų žinoti save pajauninti arba odos kokybę norinti pagerinti moteris. Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikos „Clinic In“ gydytoja dermatovenerologė dr. Rūta Gancevičienė jai atvirai papasakoja apie tai, kokiu poveikiu odai stebina gintaro rūgštis, kaip atliekama redermalizacija, kada ir kam tinka.


Gintaro rūgštis – ne tik veidui


Nors dauguma estetinės medicinos procedūrų yra sukurta konkrečiai veido ar jo sričių korekcijoms, redermalizacija yra gerokai platesnio pritaikymo. Gydytoja atkreipia dėmesį, kad injekcijos su gintaro rūgštimi galimos ir itin sudėtingai atjauninamoms bei jautroms išorinių plaštakų, kaklo, dekolte sritims.


Laidos pašnekovės aptarė, kaip dažnai moterys itin daug dėmėsio skiria veidui, tačiau pamiršta tai, kas išduoda amžių beigi atkreipia aplinkinių dėmesį: pavyzdžiui, pigmentuotos rankos, suglebęs kaklas.


Laidos „Daugiau grožio“ vedėjai Medai Jonaitytei asmeniškai buvo aktualu išgirsti ir apie galimybes šviesinti paakius.


„Dažnai paakiai būna patamsėję, kartais – patinę. Visa tai pasirinkus tinkamą gintaro ir hialurono rūgšties koncentraciją galima išspręsti“, – sakė dr. R.Gancevičienė.


Žiūrėkite visą pokalbį:

Visas straipsnis publikuotas: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/grozis/gintaro-rugstis-estetineje-medicinoje-ka-reikia-zinoti-moderniai-moteriai-1062-1346638?copied


71 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page