top of page

FILLMED pristatė naują liftingo techniką DOMINO EFEKTASSenėjimo požymių korekcijose besispecializuojanti prancūzų laboratorija FILLMED šiemet prostato naują veido liftingo techniką, paremtą veido biomechanika ir anatominėmis žniomis.


DOMINO protokolas paremtas tuo, kad tikslingai injekuojant į vieną sritį, yra paveikiama ir kita – analogiškai kaip DOMINO kaladėlės. Taip pat turima omeny, kad senėjimas vyksta skirtinguose sluoksniusoe: riebaliniame, kauliniame, raumenų, raiščių ir odos.


Šios technikos principas paremtas injekcijomis į lateralinė veido sritį, o centrinėje veido dalyje injekcijos atliekamos papildomai, siekiant liftingo lokaliai arba suteikiant projekciją pakitusiems bruožams.


DOMINO protokolo tiklas yra natūrali V veido forma ir atstatytas geometrinis balansas. Natūraliai atrodantis rezultatas pasiekiamas su optimaliu preparato kiekiu – „mažiau yra daugiau“ filosofija šiandien kaip niekada aktuali ne tik gydytojams, bet ir pacientams.


FILLMED rekomenduoja techniką atlikti su ART FILLER hialurono užpildu VOLUME, kurio rezultatai išlieka iki 18 mėnesių. Šio preparato reologija taip pat ypatingai gerai tinka DOMINO protokolui.

Lietuvoje DOMINO technika pirmąkart buvo pristatyta dermatologams skirtoje konferencijoje Vilniuje. FILLMED ambasadorės – plastikos chirurgė Karolina Venslauskaitė ir demtaovenerologė Ugne Grinaveckė –  trumpai apžvelgė injekcijų į lateralinę sritį privalumus ir technikos išskirtinumus.


Naujausi įrašai 
bottom of page