top of page

FERULO RŪGŠTIS – apsauga nuo saulės DNR lygmenyje

Ar būtina DNR apsauga? Žinoma, be jokios abejonės. Ląstelėje, kurioje pažeista daug DNR arba kurios DNR atsistatymo mechanizmai nėra pakankamai veiksmingi, gali pagreitėti ląstelės senėjimo procesai arba, dar blogiau, pradėti formuotis vėžiniai dariniai.

kur pirkti retix.c ferulic
Teiraukitės grožio profesionalų arba atraskite www.cosme.lt

Natūralių antioksidantų, padedančių apsaugoti odą nuo žalingo saulės poveiko ir šalinti laisvuosius radikalus, išgavimas jau daugelį metų yra mokslinių tyrimų akiratyje. Siekiama ne tik tokius išgauti, bet ir atrasti, kas juos geriausiai imituotų.


UVB spinduliai odos ląstelėse sukelia oksidacinį stresą, dėl kurio pažeidžiami jų branduoliai ir DNR. Formuojasi timino dimeriai, kurie veikia ląstelių genetinę informaciją ir dėl to prasideda mutacijos, ilgainiui dalis ląstelių žūsta. Tyrimai rodo, kad odos ląstelei prireikia maždaug trijų dienų, kad sumažintų timino dimerių kiekį, o tai odai tampa itin sudėtinga užduotimi, kai atostogų metu reguliariai kaitinamasi saulėje.


Vienintelis veiksmingas pasirinkimas tokioje situacijoje – naudoti kosmetikos priemones, kurių sudėtyje yra junginių, galinčių apsaugoti odą nuo UV spinduliuotės ir timino dimerių susidarymo.

Kuo ypatinga ferulo rūgštis?

Panašu, kad ferulo rūgštis yra bene ideali gamtoje randama medžiaga.


Ji žinoma kaip natūrali antioksidacinė grūdų – kviečių, miežių, rugių ir avižų – lipidų apsauga. Fenolinių rūgščių grupei priklausanti medžiaga šiandien jau gana plačiai naudojama vėžio, neurodegeneracinių, širdies, kraujagyslių ligų, diabeto atvejais.


Įrodyta, kad išoriškai užtepus ferulo rūgšties ant odos, ji efektyviai sugeria ultravioletinius spindulius. Tokie moksliniai duomenys yra svarbus pagrindas, patvirtinantis, kad ferulo rūgštis gali būti veiksmingai naudojama kaip vietinė priemonė apsaugai nuo UV spindulių žalos bei pokyčių ląstelių DNR lygmenyje.


Kaip pasirinkti kosmetines priemones su ferulo rūgštimi?

Tyrimų metu pastebėta, kad ferulo rūgštis geriau veikia tam tikruose deriniuose su kitomis mesžiagomis: kartu su peptidų, augimo faktorių, floretino ir α-hidroksi rūgštimis, tepama ant odos paviršiaus, ši rūgštis gali ne tik apsaugoti nuo žalingo saulės poveikio, bet ir sumažinti timino dimerių susidarymą.


Įdomu ir tai, kad moksliškai patvirtinta stipresnė ir ilgiau trunkanti apsauga, kai ferulo rūgštis veikia derinyje su vitaminu C, todėl geriausia rinktis tokias priemones, kuriose ferulo rūgštis yra veiklioji medžiaga, suderinta su vitaminu C.


Ką rekomenduojame mes?

Atsižvelgus į ferulo rūgšties poveikio subtilybes, atsirinkome ir rinkai pristatėme kosmetikos priemonę, kuri, mūsų vertinimu, yra itin geras pasirinkimas dėl aukštos kokybės, poveikio ir kainos santykio.


Tai – RETIX.C veido serumo FERULIC TRIPLE-C formulė, kurioje 0,5 % ferulo rūgšties veikia su net trijų formų vitaminu C, floretinu ir resveratroliu.


Šis serumas skirtas papildyti retinolio terapijas ir (arba) aktyviai odos apsaugai ištisus metus.

Profesionali kosmetinė priemonė.

 
Antioksidacinė odos terapija su ferulo rūgštimi – SMART DNA Therapy

Išsisus metus atlikti tinkantis procedūrų kursas, kurio pagrindą sudaro terapijai pirmąkart pritaikyta ferulo rūgštis su peptidų kompleksu: papildydami vienas kitą jie pasižymi intensyviu apsauginiu poveikiu ląstelių DNR lygmenyje.

Tik profesionaliam naudojimui.

Naujausi įrašai 
bottom of page