top of page
Tubes

Atstovaujami gamintojai

Prekės ženklai

Pažangios formulės ir sprendimai 

1080x1080_HA_EGERIE_INSTA_0419-V1.jpg

Laboratoires FILLMED (Prancūzija)

360° odos jauninimo sprendimai 

Pirmoji estetinės medicinos laboratorija Prancūzijoje (anksčiau – Laboratoires Filorga), kurioje dar prieš 40 metų sukurtas unikalios formulės injekcinis preparatas NCTF®, naudojamas mezoterapijos (polirevitalizacijos) procedūroms iki šių dienų ir yra bene labiausiai ištirtas bei vertinamas estetinės medicinos profesionalų. Šis gamintojas yra viena iš daugiausiai tyrimų estetinės medicinos srityje kasmet atliekanti kompanija, kuriai priklauso viena iš vos 7 moderniausių hialiurono gamyklų pasaulyje.

institute hyalual atstovas Lietuvoje.jpg

INSTITUTE HYALUAL (Šveicarija)

Injekciniai preparatai redermalizacijai su gintaro rūgštimi

Šveičarijoje ir Ukrainoje tyrimų centrus turintis gamintojas, kuris pasaulyje išskirtinis ir ypač vertinamas dėl unikalių hialiurono preparatų su gintaro rūgštimi bei patentuoto redermalizacijos protokolo, kuriuo vadovaujasi dešimtys tūkstančių specialistų visame pasaulyje. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad sudėtinis produktas (hialurono rūgštis+gintaro rūgštis) net tris kartus efektyviau veikia fibroblastus, nei naudojant monoproduktą, kurio sudėtyje yra tik hialurono rūgštis.

Secret RF posts.003.jpeg

ILOODA (Pietų Korėja)

SECRET RF radijo dažnio sistema ir FRAXIS CO₂ lazeris

Profesionalios medicininės įrangos išradėjas ir gamintojas, pasaulyje žinomas dėl inovatyvumo, aukštos produktų kokybės ir patikimumo. Kompanija profesionalams visame pasaulyje teikia pažangias radijo dažnio ir lazerines sistemas estetinės medicinos-dermatologinėms, plastinės chirurgijos, odontologijos procedūroms. 

Arthrex double Syringe sistema PRP procedūroms_edited.jpg

ARTHREX (Vokietija)

PRP terapija

Naujiena UAB „Medicinos strategijos“ asortimente – unikali dviejų švirkštų sistema Arthrex ACP® Double Syringe, skirta PRP odos terapijos procedūroms. Šis gamintojas yra garsus dėl sprendimų ortopedijos srityje, tačiau neseniai pasiūlė taikyti inovatyvią PRP dvigubo švirkšto technologiją ir estetinėje medicinoje. Lietuvos rinkoje jau pradėtas naudoti estetinės medicinos procedūras atliekančių dermatovenerologų bei plastikos chirurgų, kurie PRP derina su kitomis odą jauninamosiomis procedūroms.

Filorga - GAMME-NCEF+NIGHT-MASK-0418-halo.jpg.jpg

Laboratoires FILORGA (Prancūzija)

Estetinės medicinos pagrindu sukurta kosmetika

Estetinės medicinos pagrindu sukurta prancūziška kosmetika, pasižyminti intensyvaus poveikio jauninamosiomis formulėmis ir aukštos kokybės veikliosiomis medžiagomis. Šios kosmetikos išskirtinumas – NCEF kompleksas, analogiškas tam, kuris naudojamas mezoterapijoje. Skirtingos linijos padeda koreguoti įvairius senėjimo požymius ir kokybiškai kasdien prižiūrėti brandžią odą. Gamintojas sau kelia tikslą – matomas efektas per 7 dienas.

cicapeel cream.png

Laboratoire SVR (Prancūzija)

Dermatologinė kosmetika

Dermatologinė kosmetika, kuri pasižymi aukšta veikliųjų medžiagų koncentracija, kuri optimaliai suderinta su aukšta tolerancija jautriai odai. Pažangioje laboratorijoje kuriamos inovatyvios formulės skirtos spręsti įvairias odos problemas bei kasdien prižiūrėti jautrią suaugusiųjų bei vaikų odą. SVR priemonės parduodamos didžiosiose šalies vaistinėse ir mūsų el, parduotuvėje www.cosme.lt.

lazartigue atstovas lietuvoje.jpeg

LAZARTIGUE (Prancūzija) 

Veganiška, botaninės sudėties plaukų priežiūros linija

Paryžiaus plaukų stilisto J.F. Lazartigue sukurta vardinė botaninės sudėties, oficialų veganiškų priemonių ženklinimą turinti plaukų priežiūros linija. Natūralios kilmės botaninės veikliosios medžiagos atrinktos taip, kad padėtų spręsti įvairias plaukų priežiūros problemas. Kosmetikos linijoje yra ir inovatyvių, specialios paskirties priemonių, tokių kaip skalpo šveitiklis arba priemonės prieš šampūną.

marena recovery kompresine apranga.jpg

MARENA Recovery (JAV)

Kompresinė apranga

Pasaulyje kompresinės aprangos gamyboje pirmaujantis prekės ženklas – kompresinė apranga, kuri yra net 20-ies metų medicininių ir laboratorinių tyrimų rezultatas.  Visi gaminiai patentuoti, sertifikuoti ir pasižymintys unikalia F7 technologija. Atitinka ES medicininių gaminių reikalavimus. Specialistai rekomenduoja ir renkasi net 76 pasaulio šalyse.

Arion krutu implantai prancuzija atstovas lietuvoje.jpg

Laboratoires ARION (Prancūzija)

Silikoniniai krūtų implantai

Daugiau nei 45 metų krūtų implantų gamyboje patirtį sukaupusi kompanija, kuri remiasi pažangiausiais moksliniais laimėjimais, taiko aukščiausias technologijas bei saugiausias medžiagas, todėl jų gaminami krūtų implantai yra novatoriški, saugūs ir patikimi. Monobloc® serijos implantai gaminami su itin tvirtu silikono elastomero šešių apsauginių sluoksnių apvalkalu, kuris pasižymi ypatingu vientisumu ir tvirtumu. 

C-LAS.jpg

A.R.C. Laser (Vokietija)

Lazeriai

A.R.C. yra specializuota medicininių lazerių technologijų kūrimo ir gamybos įmonė. Šeimos verslo istorija iš Niurnbergo (Vokietija) siekia 1978 metus, kai Gisela ir Reinhardt Thyzel įkūrė „Meditec GmbH“.Nuo labai sudėtingų oftalmologinių operacijų iki nagų grybelių gydymo - 35 metų patirtis medicinos lazerių srityje pasiteisina. Dėl savo naujovių A.R.C. „Laser GmbH“ tapo viena stipriausių lazerių kompanijų visame pasaulyje.

Spiral Tube

Užsisakyti internetu

bottom of page