Naujiena UAB „Medicinos strategijos“ asortimente – unikali dviejų švirkštų sistema Arthrex ACP® Double Syringe, skirta PRP procedūroms. Mūsų labai kruopščiai atsirinktas Vokiečių gamintojas Arthrex dėl šio produkto yra vienas iš biotechnologijų srities lyderių pasaulyje!

—–
APIE Arthrex ACP® Double Syringe
Daugelį metų naudojama, moksliniais tyrimais pagrįsta sistema pasižymi esmingais privalumais:
1. Greičiau, paprasčiau, saugiau
PRP paruošiamas vos per 4-5 minutes, be to dėl dviejų švirkštų sprendimo, ACP injekuojamas iškart iš švirkšto: mažiau žingsnių reiškia mažesnę klaidų tikimybę ir greitesnį procesą.
2.Mažiau skausmo pacientui
Nėra antikoaguliantų, sąlygojančių deginimo jausmą injekcijų metu, taigi pacientui pasiūlysite kitokią procedūros patirtį – su šia sistema skausmo pojūtis bus tik minimalus.
3.Saugumas
Vokietijoje pagaminta uždara, sterili, be adatų naudojama sistema turi 2b klasės medicininio prietaiso sertifikatą ir DIN ISO 13485 kokybės sertifikatą. Didesnis saugumas užtikrinamas ir dėl to, kad PRP iškart suleidžiamas tiesiai iš švirkšto, tagi nėra naudojami antikoaguliantai ar gelis.
4.Efektyvumas
Iš 15 ml kraujo paruošiama vidutiniškai 5-6 ml PRP, o trombocitų koncentracija gaunama maždaug 2,5 karto didesnė, lyginant su analogiškomis sistemomis.
5.Platus pritaikymas
Arthrex kompanija specializuojasi ortopedijos sprendimuose, tačiau būtent ši unikali sistema yra plačiai pritaikoma ir estetinėje medicinoje: odos atstatymui, atjauninimui, skalpo gydymui nuo plaukų slinkimo, raukšlių korekcijai.

Daugiau informacijos specialistams teikiame: info@medstrategija.com