ILOODA – tai pažangios Pietų Korėjos gamintojo lazerinės sistemos odos atjauninimui, chirurgijai, ginekologijai.

Pristatome 3 ILOODA lazerines sistemas, pasižyminčias išskirtinėmis savybėmis, kurios užtikrina efektyvų rezultatą palengvina specialisto darbą.

VELUX PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIS

Vienoje lazerinėje sistemoje naudojami Aleksandrito (755 nm) ir diodinis (808 nm) bangų ilgiai. Dviejų bangų ilgių sąveika efektyviai paveikia plauko folikulą ir leidžia išvengti nepageidaujamo poveikio epidermio melaninui. Tai saugus ir efektyvus įrenginys. Procedūra su VELUX  tinka visų tipų odai bei plaukams, jos metu jaučiamas minimalus skausmas. VELUX lazerinės sistemos antgalio veikimo plotas yra didžiausias veikimo plotas, siūlomas tokio tipo lazerių rinkoje (10x50mm). Tai leidžia procedūrą atlikti greičiau ir kur kas komfortiškiau, nei su įprastine plaukų šalinimui skirta lazerine sistema.

SECRET RF – FRAKCINĖ MIKROADATINĖ RADIJO DAŽNIO SISTEMA

Bipoliarinė radijo dažnio energija patenka į odą mikroadatų pagalba, RF energija pasiskirsto įvairiuose odos lygmenyse, todėl tai ideali technologija odos patempimui, pakėlimui bei atjauninimui. Antgalių galvutėse naudojamos auksu dengtos neizoliuotos adatos lengvai prasiskverbia į odą nuo 0,5mm iki 3,5mm. Indikacijų spektras platus: veido odos patempimuim raukšlių sumažinimui, odos atjauninimui, porų sumažinimui, aknės ir kitos kimės randams mažinti. Taip pat tinkamas kūno randams, hiperhidrozei, strijoms, esant venų tinklui.

FRAXIS – FRAKCINIS CO2 LAZERIS

FRAXIS – tai aukšto intensyvumo CO2 lazerinė sistema veido, kūno odos bei vaginaliniam atjauninimui. Ši lazerinė sistema preciziškai ir tiksliai veikia pasirinktą odos audinį, sukeldama aiškiai numatomą abliaciją ir mažiau skausmo. 30W išeinamosios galios lazeris išskiria 100 µm spindulį, o pats frakcinis antgalis pasižymi plačiomis galimybėmis – galima pasirinkti iš 6 formų ir spinduliavimo režimų.

Frakcinis, chirurginis ir ginekologinis antgaliai leidžia viena sistema spręsti daugelį odos problemų.fraxis_gallery_big_01

Pritaikymas estetinėje dermatologijoje:

 • Odos tonui ir tekstūrai
 • Porų sumažinimui
 • Raukšlių korekcijai
 • Odos patempimui ir pakėlimui
 • Aknės randų šalinimui
 • Epiderminio melanino skaidymui
 • Strijoms mažinti
 • Randams šalinti
 • Odos paviršiaus atnaujinimui

Pritaikymas ginekologijoje (GynoLaser ginekologinis antgalis):

 • Makšties kanalo siaurinimui ir atjauninimui
 • Šlapimo nelaikymo gydymui

 

FRAXIS1

CO2

SmartSurgi

GynoLaser

GynoLaser-privalumai

GynoLaser procedūros metu ginekologinis antgalis pilnai įvedamas į makštį. Spustelėjus pedalą, į makšties sienelę 90 laipsnių kampu išskiriamas 8 mm pločio lazerio spindulys. Perstatant antgalį į 8-ias rotatoriaus pozicijas, padengiamas visas 360 laipsnių spektras. Atitraukus antgalį vienu centimetro atstumu, veiksmas kartojamas tol, kol paveikiama visas makšties plotas.