Laboratoires FILORGA siūlo tris estetinės medicinos technikas, kurios gali būti kombinuojamos vienos procedūros metu arba, pritaikius atitinkamą protokolą, galima sudaryti ilgalaikę anti-ageing gydymo programą.

  • Hialurono rūgšties audinių užpildai;
  • Mezoterapija;
  • Rūgštiniai pilingai.

Apie šias technikas kviečiame skaityti žemiau.


HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDAI

HA UZPILDAIHialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių žmogaus jungiamojo audinio komponentų, sugebanti sugerti vandenį kaip kempinė. Taip odoje išlaikoma drėgmė, odos audinių apimtis, oda išlieka stangri. Bėgant laikui, odą veikia saulė, oro tarša, sumažėja odos gebėjimas gaminti hialurono rūgštį bei išlaikyti drėgmės lygį odoje, kolageno ir elastino skaidulos praranda savo struktūrą, todėl susiformuoja įvairios raukšlės. Nėra pranašesnės technologijos už hialurono rūgšties injekcijas, kai norima akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.
FILORGA kompanijos gaminami hialurono rūgšties audinių užpildai yra ypatingai saugūs. Hialurono rūgštį FILORGA gamina naudodama naujausias biotechnologijas. Kompanijos užpildai yra ypatingai išgryninti, tam kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė ir nesukeltų pašalinių reakcijų. Dėl išskirtinio daugiafunkcionalumo jie gali būti naudojami visiems odos nelygumams, susijusiems su odos senėjimu, koreguoti:

• užpildyti nosies, lūpų, lūpų kampučių, skruostų, tarpuakio raukšles,
• koreguoti veido kontūrus, lūpų formą ir dydį.

Iš daugelio Lietuvos rinkoje esančių audinių užpildų, FILORGA kompanijos užpildai ART FILLER® pasižymi labai natūraliu rezultatu. Kompanijos vienas iš šūkių yra „French touch“, kuris akcentuoja prancūzišką supratimą apie grožį, stilių ir eleganciją: moteris turi siekti išlaikyti savo savitą grožį, o ne tapti vienoda su kitomis.


 

JAUNINANTI MEZOTERAPIJA – IDEALUS PASIRINKIMAS ODOS KOKYBEI GERINTI

NCTF 135HA

Estetinės mezoterapijos tikslas – pagerinti odos kokybę, pamaitinti iš vidaus. Nė vienas kremas negali aprūpinti odos tokiu kiekiu veikliųjų medžiagų kaip mezoterapija. Laboratoires FILORGA mezoterapijos mišiniai NCTF® pirmiausia išsiskiria procedūros rezultatu, kuris gaunamas dėl per daugiau kaip 30 metų išieškotos sudėties. Rezultatus kompanija pagrindė moksliniais tyrimais.

Laboratoires FILORGA kompanija atitinka farmacinės kompanijos ISO standartus, tai ir jų sukurti mezoterapijos mišiniai turi CE sertifikatą (Lietuvoje registruoti kaip medicininiai gaminiai). Tai užtikrina, kad produktai yra švarūs ir saugūs naudoti.

POVEIKIS
Mezoterapijos mišinių NCTF® sudėtis yra puikiai pritaikyta norint užtikrinti pageidautiną poveikį: antioksidacinį poveikį odos, o taip pat ir endotelio ląstelėms, ląstelinę medžiagų apykaitą ir drėkinimo stimuliavimą. Kokteiliai savo sudėtyje turi ne tik vitaminų, aminorūgščių, mineralų, antioksidantų, koenzymų, bet ir nukleininių rūgščių, kurios įeina į ląstelių DNR ir RNR sudėtį. Visi šie komponentai padeda apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą.

REZULTATAI
Anti-ageing mezoterapija – tai visapusiškai veikianti procedūra: stabdo odos senėjimą ir šalina jo priežastis. Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis mažiausiai 5 procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų. Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda yra labiau prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių.

KLINIKINIAIS TYRIMAIS ĮRODYTAS EFEKTYVUMAS
Rezultatai po 5 procedūrų kurso*
+72% sumažėjusios SMULKIOS RAUKŠLELĖS IR RAUKŠLĖS
+103% pagerėjęs ODOS TONUSAS
+132% pagerėjęs DRĖKINIMAS
+144% pagerėjęs ODOS SKAISTUMAS IR ŠVYTĖJIMAS

* Klinikinio tyrimo, kurį atliko 17 prancūzų mokslininkų su 40 pacientų (amžius nuo 29 iki 80 metų), kuriems buvo atliktos 5-ios NCTF135HA® injekcijos, rezultatai.

 

PAVIRŠINIS DERMATOLOGINIS CHEMINIS PILINGAS

Kas yra paviršinis odos pilingas?

FILORGA_PEEL_COMPO05949_V04Cheminis pilingas – tai cheminis tirpalas, kuris pašalina paviršinį negyvų ląstelių sluoksnį nuo epidermio veido, kaklo, dekoltė srityse. Šiuo kontroliuojamu būdu siekiama pagerinti odos tekstūrą. Tai yra paplitęs ir saugus dermatologinis gydymas.
Odos pilingas pašalina viršutinį epidermio sluoksnį. Taip pat stimuliuoja odos ląstelių medžiagų apykaitą, dėl ko oda atsinaujina tiek paviršiuje, tiek ir iš vidaus.

Tradiciniai šveitikliai itin staigiai mažina arba didina odos pH. FILORGA cheminis pilingas yra 3 etapų cheminis paviršinis dermatologinis odos pilingas, kurio pH nuosekliai kinta. Dėl to priemonės veikia švelniai, o rezultatas greitas ir akivaizdžiai pastebimas, nereikalaujantis poprocedūrinio laikotarpio.

Cheminį šveitimą galima atlikti kaip atskirą procedūrą arba derinti su kitomis estetinės medicininės kosmetologijos procedūromis: mezoterapija (mezopilingu), užpildais, botulino toksino injekcijomis. Tai puikus odą tobulinantis sprendimas.

ŠVELNIAI PASIEKIAMAS EFEKTYVUMAS
Rūpestingai parinktas veikliųjų medžiagų duetas, į kurį įeina rūgštis bei glukonolaktonas, sukuria sinergijos efektą, tokiu būdu užtikrina greitą ir ilgalaikį poveikį senėjimo požymiams (blyškumui, nelygumams) bei palaipsniui didėjantį efektyvumą (raukšlių, pigmentinių dėmių korekcija).
Cheminiai pilingai, naudojant kompanijos Filorga Laboratoires produktus dėl jų biologinio suderinamumo yra:

• Saugūs
• Beskausmiai
• Nereikalaujantys jokio poprocedūrinio laikotarpio
• Veiksmingi
• Suteikiantys greitą rezultatą


KOMBINUOJAMOS TERAPIJOS – GERIAUSIAS PASIRINKIMAS OPTIMALIEMS REZULTATAMS
3 technikos, dėl savo specifinio poveikio skirtingiems odos sluoksniams, gali būti kombinuojamos vienos procedūros metu arba, pritaikius atitinkamą protokolą, galima sudaryti ilgalaikę anti-ageing gydymo programą. Tik kombinuotos terapijos, kurios veikia visus odos sluoksnius, padės pasiekti optimalių ir ilgalaikių rezultatų.

Odos sluoksniai• Rūgštiniai pilingai veikia paviršinę odą (epidermį);
• Mezoterapija – tai intradermalinės injekcijos į paviršinę odą;
• Audinių užpildai yra efektyvūs nuo vidurinės iki giliosios odos.

Derinant šias technikas, oda veikiama trijuose sluoksniuose ir taip gaunama efektyviausia anti-ageing terapija: saugi, nereikalaujanti poprocedūrinio laikotarpio, užtikrinanti natūralius ir ilgalaikius rezultatus.

 

 


KOMENTUOJA PLASTINĖS–REKONSTRUKCINĖS CHIRURGIJOS GYDYTOJA GYTĖ GRIGONYTĖ – BABAJAN.

Kaip atskirti kokybišką produktą (mezoterapijos mišinį, audinių užpildus, pilingą) nuo nekokybiško? Kokiomis savybėmis pasižymi kokybiški produktai?
Kokybišką produktą gamina patikimas, turintis gerą reputaciją gamintojas, turintis ISO sertifikatus, užtikrinančius produkto gamybos kontrolę, saugumą bei CE – Europinį produktų kokybę patvirtinantį standartą. Svarbiausia, kad visi kokybiški produktai, jei jie yra leidžiami (mezoterapijos mišiniai, audinių užpildai), būtų steriliai supakuoti, o tai pažymėta ant pakuočių. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad ant įpakavimų nebūtų jokių žymų su užrašu „skirta išviršiniam naudojimui”, nes tai aktualu ne tik dėl sterilumo, bet ir dėl medžiagų poveikio visam organizmui, toksiškumo ir t.t. Be to, visuomet rekomenduojama kilus klausimams dėl produkto kokybės, susisiekti su produktų gamintojais tiesiogiai ir pasitikslinti.

Kompanija „Laboratoires FILORGA“ gamina ir mezoterapijos mišinius, ir audinių užpildus, ir rūgštinius pilingus, ir profesionalią kosmetiką. Koks vienos kompanijos gaminamų produktų privalumas? Ar svarbu atliekant šias procedūras naudotis vienos linijos priemonėmis?
Iš tiesų tai labai didelis privalumas, nes specialistui nereikia baimintis, kad kombinuojant kelis produktus vienos procedūros metu ar net kelias skirtingas procedūras, pacientas patirs pašalinį poveikį dėl cheminio produktų nesuderinamumo ar jų reakcijos. Tai itin svarbu ir naudojant namie labai aktyvią profesionalią kosmetiką po procedūrų. Be to, reikėtų pabrėžti, kad visi vienos kompanijos gaminami produktai veikia sinergiškai, t.y. aktyvuoja vienas kito veikimą, dėl to ir jų rezultatas visuomet būna geresnis. „Laboratoires FILORGA“ įeina į geriausių pasaulio kompanijų, gaminančių estetinės medicinos priemones, penketuką, jos specialistai sukūrė visą paletę anti-ageing produktų, pasižyminčių tiek dideliu efektyvumu, tiek visapusiška senėjimo požymių korekcija.