INOVATYVŪS ESTETINĖS MEDICINOS SPRENDIMAI INTYMIAI MOTERS SVEIKATAI IR GERBŪVIUI

Kas yra DESIRIAL®?

DESIRIAL® yra pirmieji pasaulyje negyvulinės kilmės, biorezorbuojantys injekciniai preparatai, sukurti išskirtinai moterų intymios sveikatos išsaugojimui. DESIRIAL® produktai yra sukurti ir pagaminti Prancūzų estetinės medicinos specialistų Laboratoires Vivacy.

DESIRIAL® produktai yra sukurti pagal VIVACY išskirtinę ir patentuotą IPN technologiją, kurioje naudojama stabilizuota hialurono rūgštis ir antioksidantas manitolis.

Kaip hialurono rūgšties injekcija gali padėti moterims, kenčiančioms nuo vulvos ir makšties sutrikimų?

Injekcijų dėka hialurono rūgštis patenka tiesiai į vulvos ir makšties srities audinius, dėl to padeda efektyviai drėkinti šią sritį. Tokio tipo injekcijos skatina elastino ir kolageno skaidulų sintezę, todėl gerėja vulvos ir makšties gleivinės kokybė.

HIALURONO RŪGŠTIS: DRĖKINAMASIS POVEIKIS
Hialurono rūgštis yra natūrali žmogaus organizme esanti molekulė. Hialurono rūgštis veikia higroskopiškai: sulaiko didelį kiekį vandens,
suformuojant vandenilio ir vandens jungtis, tuo pačiu skatina ląstelių dauginimąsi ir naujų ląstelių formavimąsi, užtikrina puikų audinių
drėkinimą. Norint stabilizuoti hialurono rūgštį, reikalingos kryžminės jungtys. Jos sujungia hialurono rūgšties molekules pagal patentuotą IPN technologiją – taip gaunamas kohesyvus, keletą mėnesių išsilaikantis gelis. Dėl to DESIRIAL® sugeba išlaikyti savo drėkinamasias savybes kelis mėnesius.

ANTIOKSIDANTAS MANITOLIS: APSAUGINIS POVEIKIS
Manitolis yra į DESIRIAL® produktų sudėtį įeinantis antioksidantas, kuris riboja gelio irimą iš karto po injekcijos. Pirmiausiai jis pašalina laisvuosius radikalus, susidariusius dėl adatos arba kaniulės prasiskverbimo injekcijos metu. Dėl šios priežasties manitolis apsaugo hialurono rūgštį per pirmąsias valandas po injekcijos.

Kokie preparatai sudaro DESIRIAL® asortimentą?

DESIRIAL® asortimentą sudaro dviejų rūšių injekciniai preparatai: DESIRIAL® ir DESIRIAL® PLUS. Tai skirtingų koncentracijų ir viskoelastinių savybių turintys preparatai, todėl būtent gydytojas parenka, kuris preparatas tinka jūsų poreikiams.

  • DESIRIAL® yra skirtas atkurti tokias charakteristikas kaip drėkinimas, elastingumas, tonusas, jautrumas vulvos ir makšties srityje. Hialurono rūgštis tiesiogiai suleidžiama į atitinkamus audinius, siekiant sumažinti makšties sausumą ir pagerinti audinių kokybę.
  • DESIRIAL® PLUS yra elastingesnis gelis, skirtas koreguoti morfologinius vulvos trūkumus. Kartu su estetinėmis korekcijomis, pastebimas ir funkcinių sutrikimų sumažėjimas.

 

 

derisial